Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Vánoční koncert

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
21. 12. 2017
Vánoční koncerty v obci Vítězná se staly už tradicí. Odehrávají se každoročně v kostele sv. Jana Nepomuckého v Huntířově. V letošním roce připravila Obec Vítězná a STUDIO DVA DIVADLO za podpory sponzorů exkluzivní vánoční koncert Moniky Absolonové, který se uskutečnil ve čtvrtek 14. prosince. Hudební doprovod zajistil Boom! Band Jiřího Dvořáka a zazněly melodie z aktuálního vánočního alba „Až do nebes“.

Před tím, než koncert začal, ještě promluvil starosta Vítězné Petr Hrubý. Tradice vánočních koncertů v obci Vítězná se píše už od roku 2009. Tehdy proběhl úplně první koncert v nově rekonstruovaném kostele. Pozváni byli všichni, kdo se o celou realizaci projektu opravy kostela sv. Jana Nepomuckého zasloužili. Po poděkování si všichni účastníci připili na zdar projektu a odstartovali tak krásnou předvánoční tradici. Nálada v zaplněném kostele byla opravdu vánoční a Monika Absolonová s Boom! Bandem Jiřího Dvořáka sklidili veliké ovace. Na závěr ještě připomeňme některé další akce, které pro vás obec Vítězná připravila. Prodej ryb ve dnech 21. - 23. prosince na kocléřovském rybníku, nebo putování za Ježíškem 28. prosince u kostela Navštívení Panny Marie v Kocléřově U Studánky.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme