Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Mikulášská besídka v Záboří

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
08. 12. 2015
Už tradiční Mikulášská besídka se konala v sobotu 5. prosince v hostinci v Záboří. Pořadatelem je každoročně Osadní výbor Záboří ve spolupráci se Sborem pro občanské záležitosti Vítězná a Obcí Vítězná.

Zaplněná hospoda praskala ve švech a bylo jisté, že téměř pět desítek dětí v doprovodu svých rodičů, netrpělivě očekávalo Mikulášskou nadílku. O to, aby jim čekání rychleji uběhlo, se skvěle starali pořadatelé. Díky připravenému programu se děti naučily balit dárečky nebo vyrábět ozdoby na stromeček. Také si na památku mohly vlastnoručně ozdobit perníček. O hudbu se skvěle staral DJ Pavel Lár a různé hry pro děti měla připravené Eva Černá. Na řadu přišlo i maňáskové divadlo a tři krátké pohádky. Zhruba ve čtvrt na pět odpoledne dorazil Mikuláš se svou družinou. A i když čerti budili hrůzu, tak žádné dítě ze Záboří do pekla neodnesli. Naopak Mikuláš měl dáreček pro každého, kdo pověděl básničku nebo zazpíval. Povedená akce, na kterou se každoročně těší víc a víc účastníků, proběhla od 14 do 18 hodin a všichni, včetně Mikuláše, andělů i čertů si jí parádně užili.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček
Doporučujeme