Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (946 hl.)
 
1x za týden (442 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (468 hl.)
 
1x za měsíc (472 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (510 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2838
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Akademie mateřských škol

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
11. 05. 2011
V úterý 10. května se v Městském divadle v Železném Brodě uskutečnilo vystoupení dětí hned ze tří železnobrodských školek. Návštěvníkům představení zahrály děti z Mateřské školy Slunečná, Na Vápence a z Mateřské školy Stavbařů.

Vystoupením udělaly děti svým rodinným příslušníkům velkou radost. Dokonale zvládly zpívání i hraní na hudební nástroje. Rodičům se také jistě líbily krásné kostýmy, ve kterých se děti předvedly. Děti si vystoupení před svými blízkými užily, i když se u některých nervozita dostavila. Ale všechny děti představení odehrály s dokonalou dětskou odhodlaností. Až tyto děti vyrostou, snad si vzpomenou, jak kdysi hrály krásné divadlo pro své rodiče. Navíc je pro ně vystoupení před nabitým hledištěm velkou zkušeností. Každý, kdo navštívil úterní vystoupení, byl v závěru na svou ratolest pyšný. Není se čemu divit, děti odehrály moc pěkné představení a zaslouží si obdiv.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme