Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (943 hl.)
 
1x za týden (442 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (467 hl.)
 
1x za měsíc (470 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (508 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2830
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Dubnový ochotnický maratón

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
04. 04. 2011
V Městském divadle v Železném Brodě právě probíhá Dubnový ochotnický maratón, který potrvá do 21. dubna. Pořadatelé připravili celkem pět představení ochotnických divadelních souborů.

V sobotu 2. dubna zahájili sérii představení ochotníci Veselé loutky z Jablonce nad Nisou se svojí pohádkou O ztracených maminkách. V neděli 17. dubna od 15 hodin následuje druhá pohádka podle Josefa Lady – Líný Honza, kterou zahraje divadelní soubor Svatopluk z Benešova u Prahy. Následovat bude úspěšná komedie Portugálie od maďarského autora Zoltána Egressy, kterou zahraje divadelní soubor E. F. Burian z Tanvaldu ve čtvrtek 7. dubna od 19 hodin. Maratón pokračuje v sobotu 16. dubna v 19 hodin společenskou veselohrou Houpačka autorky Olgy Scheinpflugové a zahraje ji divadelní soubor J. K. Tyl Josefův Důl. Posledním představením bude ve čtvrtek 21. dubna historická komedie Dívčí válka, což je významná premiéra divadelního souboru z Přepeř u Turnova. Na všechna představení pro dospělé je vstupné dobrovolné. 

Redaktor: Irena Průchová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme