Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (946 hl.)
 
1x za týden (442 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (468 hl.)
 
1x za měsíc (472 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (510 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2838
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Pálení čarodějnic

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
01. 05. 2011
Zajímavou akci připravilo město Železný Brod na sobotu 30. dubna. Šlo o tradiční pálení čarodějnic, které bylo i letos spojené s lampiónovým průvodem. Sraz průvodu byl na Malém náměstí a přihlížejícím hrála k poslechu železnobrodská dechová hudba Broďanka.

Lampiónový průvod šel po nábřeží Obránců míru až k hasičskému hřišti, kde byla připravena vatra s čarodějnicí. V areálu hasičského hřiště byly připraveny malé ohníčky na opekání buřtů pro rodiče s dětmi. Zkrátka, návštěvníkům této akce nechybělo vůbec nic. Malou raritou zde byla uskutečněná soutěž. Klasickou věc, tedy soutěž o nejhezčí kostým čarodějnice, vystřídal let na koštěti na čas. Věková kategorie byla rozdělena na 0 až 6 let, 7 až 15 let a 16 až 450 let. Poslední věk měl limitovat skutečné čarodějnice, nutno dodat, že my jsme žádnou opravdovou soutěžit neviděli. Drobné pamlsky a medaile však dostávaly všechny děti, které se letu zúčastnily. Příjemná akce na hasičském hřišti přilákala širokou železnobrodskou veřejnost.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme