Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Pálení čarodějnic

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
01. 05. 2011
Zajímavou akci připravilo město Železný Brod na sobotu 30. dubna. Šlo o tradiční pálení čarodějnic, které bylo i letos spojené s lampiónovým průvodem. Sraz průvodu byl na Malém náměstí a přihlížejícím hrála k poslechu železnobrodská dechová hudba Broďanka.

Lampiónový průvod šel po nábřeží Obránců míru až k hasičskému hřišti, kde byla připravena vatra s čarodějnicí. V areálu hasičského hřiště byly připraveny malé ohníčky na opekání buřtů pro rodiče s dětmi. Zkrátka, návštěvníkům této akce nechybělo vůbec nic. Malou raritou zde byla uskutečněná soutěž. Klasickou věc, tedy soutěž o nejhezčí kostým čarodějnice, vystřídal let na koštěti na čas. Věková kategorie byla rozdělena na 0 až 6 let, 7 až 15 let a 16 až 450 let. Poslední věk měl limitovat skutečné čarodějnice, nutno dodat, že my jsme žádnou opravdovou soutěžit neviděli. Drobné pamlsky a medaile však dostávaly všechny děti, které se letu zúčastnily. Příjemná akce na hasičském hřišti přilákala širokou železnobrodskou veřejnost.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme