Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Prázdninové akce

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
11. 07. 2011
Prázdniny jsou v plném proudu a nabídka letních akcí stále roste. Také Město Železný Brod nezůstává pozadu a připravilo Pohádky na koupališti. Ta první, Vařím, vařím pohádku, od občanského sdružení Matičky ze Semil, se odehrála ve čtvrtek 7. července.

O dva týdny později, tedy 21. července bude následovat představení Čtyři pohádky, 4. srpna Letní dračí pohádka a 18. srpna pohádka O Smolíčkovi. V případě nepřízně počasí se představení odehrají v divadle. Také Městská galérie Vlastimila Rady může nabídnout výstavu hned tří autorů, Hany Procházkové, Jaroslava Procházky a Dagmar Loumové. Na tuto výstavu do Městské galerie Vlastimila Rady se můžete zajít podívat až do 24. července. Nabídka letních akcí je každým rokem bohatší a ani letos nescházejí novinky, na které se mohou návštěvníci Železného Brodu opět těšit. Poznávací okruh Trávníky potěší především milovníky architektury. Zavede Vás do historického prostředí roubených a zděných staveb památkové zóny, která si zachovala svůj starobylý podkrkonošský ráz. Na závěr vás ještě pozveme na letní koncert skupiny Bobr a spol., který se odehraje v pátek 12. srpna od 19 hodin. Podrobné informace o prázdninové nabídce najdete na stránkách Města Železný Brod.

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová


Doporučujeme