Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Železnobrodský jarmark

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
19. 06. 2014
Kolotoče a další pouťové atrakce, stánky doslova se vším možným, klobásky i sladkosti, ukázka řemesel a hlavně všude dobrá nálada. To jsou hlavní znaky dnes už tradičního Železnobrodského jarmarku. Ten se konal ve skleněném městečku ve dnech 13. – 15. června. 

Hlavní hvězdou pátečního programu byla kutnohorská pop-punková kapela Rybičky 48, která atmosféru na Malém náměstí v Železném Brodě pořádně rozproudila. Rybičky 48 vystřídala ve 20 hodin železnobrodská rocková kapela Revival 60. Slavnostní předání jarmarečních práv proběhlo v sobotu v 10 hodin, kdy se starosta André Jakubička zřekl vlády a na dva dny ji předal občanům města. Průvod ochotníků pak prošel městem a jarmareční veselí tak mohlo naplno začít. Po celou dobu jarmarku probíhaly i doprovodné programy. Z nichž připomeňme oslavu 50 let házené v Železném Brodě nebo výstavu v Městské galerii Vlastimila Rady – František Skála „Cesty“. Navštívit jste mohli i sklářskou expozici v Městském muzeu.

 

Kamera: Zuzana Houfková, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme