Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (946 hl.)
 
1x za týden (442 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (468 hl.)
 
1x za měsíc (472 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (510 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2838
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD - Škola v duchu olympijských her

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
24. 06. 2011
Ve čtvrtek 23. června Základní škola v Železném Brodě ožila duchem olympijských her. Po několikaleté pauze se tu konaly třetí Pelechovské hry. U zrodu prvních her stál bývalý starosta Václav Horáček. Koncepce her navazovala na dřívější podobu, ale objevilo se i několik novinek v podobě nesportovních aktivit. 

Hry byly zahájeny v 8:00 slavnostním nástupem jednotlivých tříd. Stupně základní školy tvořily týmy rozlišené vlastnoručně vyrobenými dresy a vlajkami. Po slavnostním nástupu byla zazpívána hymna letošního ročníku a zapálen oheň. Následovalo vystoupení dívek, které si pro diváky připravily ukázku aerobiku a tance. Přítomné přivítal nejen ředitel školy Milan Hlubuček, ale i místostarosta Miloslav Louma a poslanec Parlamentu ČR a bývalý starosta Václav Horáček. Maskotem celých her se stala panda, která je ve znaku základní školy. Pro děti bylo připraveno mnoho disciplín. Venku si mohly zahrát fotbal či vybíjenou. Byl připraven i víceboj, který se skládal z běhu na 50 metrů, skoku z místa, skoku přes švihadlo a přehazované přes plot. V tělocvičně školy pak probíhalo florbalové utkání. Pro ty, kterým sport příliš neříká, byly připraveny logické hry rozdělené podle náročnosti. Mimo jiné probíhala i recitační soutěž. Hry byly rozděleny do dvou dnů. Nechyběly ani ceny pro výherce a zúčastněné. Pořadatelé se po pečlivé úvaze rozhodli ocenit každého. Počasí se vydařilo a díky nadšení nejen ze strany žáků, ale i rodičů, můžeme doufat, že Pelechovské hry se dočkají opakování.

 

Redaktor: Petra Hanušová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme